Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player


ÖZGÜR ZİRAAT
İŞ MAK. SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

 
Bayi Giriş


 
 Online Satış
  Online Satış
 Online Support
 Çalıştığımız Markalar
Bayiliklerimiz
 Fiyat Listeleri
Fiyat Listeleri
 Traktör Yedek Parçaları
John Deere
Massey Ferguson
Ford
Case-Ih
Deutz
Fiat
Steyr
Ursus
Antika Traktör
New Holland
Valtra / Valmet
 Biçerdöver Yedek Parçaları
John Deere
Clayson
Claas
Laverda
Deutz Fahr
 Pamuk Toplama Yedek Parçaları
John Deere Pamuk Mak
 4WD Ön Aks Yedek Parçaları
ZF 4x4 ön aks
Carraro 4x4 ön aks
MF AG 4x4 ön aks
N.Holland 4x4 ön aks
 Haberler
 

John Deere 5000 seriler icin LUK marka baskılar stoklarımıza girmiştir.

Stoğumuza  yeni urunler girmeye devam ediyor, yakında RE62481 el fren çemberi set halinde, L112641D arka aks kovan cer dişli, SU20343 rokşaft silindir komplesi (orjinal olarak) , 4X4 carraro ve dana aks keçeleri (cortego marka) stoklarımıza girecektir.

Değişen fiyatları ve stogumuza yeni giren urunleri yakında yayınlanacak olan online web satıs programından takip edebilirsiniz.

New Holland T, TD, TCE, TG, TK, TL, TM, TN, TS, TT, TVT serilerine iliskin urunleri iceren katalogumuz yayınlanmıştır.

Web Sitemizin yenilenme calismalari devam etmekte olup bittiginde siz değerli müşterilerimize bilgi vereceğiz.

 

     ÖZGÜR ZİRAAT VE İŞ MAKİNALARI LTD.ŞTİ 1988 yılında İstanbulda kurulmuştur. Kuruluş amacı traktör ve biçerdöver için yedek parça pazarlaması yapmaktı. İlk yıllarında sadece John Deere markasına hitap etmiştir, sonraki yıllarda fason imalat, ithalat ve ihracat işlerinde faliyet göstermeye devam etmiştir. İhracatın hızla büyümesi üzerine diger traktör markalarından Massey Ferguson, Ford, Fiat, Case IH, Steyr ve Deutz traktör parçaları imalatı ve ithalatına yönelmiştir.

     1995 yılında ihracat şirketi ÖZGÜR TRAKTÖR LTD.ŞTİ.ni kurarak ihracatı bu şirket üzerinde yapmaya başlamış ve dünyanın her kıtasında yaklaşık 50 ülkeye ihracat yapmaya devam etmektir. Aftermarkete traktör ve biçerdöver parçalarını yanında özel ürünler geliştirerek bunların ihracatını yapmaya ve bazı montaj fabrikalarına ürünler tedarik etmeğe başlamıştır.

     Kurulduğu yılda sadece kurucusu Makina mühendisi HÜSAMETTİN BÖLÜKBAŞ'ın çalıştığı ve 10 metre karelik kiralık bir işyerine sahip olan şirketimiz bugün 4000 metre karelik kendi yerinde ve 22 kişilik bir çalışana ve ISO 9001-2008 kalite belgesine sahip bir şirket olmuştur. Bu gelişmelerde emeği geçen çalışanlara ve katkıda bulunan siz değerli müşterilerimize teşekkürlerimizi ve şükranlarımızı iletiriz.

     İlk kuruluşundan bu güne kadar geçen zamanda şirketimizin prensipleri ve çalışma anlayışı hep müşterilerine daha iyi hizmet,kalitenin önemi,süreklilik ve dostluklar olmuştur.

     Bu güne kadar olduğu gibi bundan sonra da daha iyi,daha güzel işler yapmaya devam edeceğiz.


 


Özgür Ziraat 2012. Tüm Hakları Saklıdır.